Avocati definitivi

UNIUNEA NAŢIONALĂ A BAROURILOR DIN ROMÂNIA

BAROUL GORJ

TABLOUL AVOCAŢILOR DEFINITIVI ŞI STAGIARI DIN BAROUL GORJ CU DREPT DE EXERCITARE A PROFESIEI DE AVOCAT

Nr.crt Nume si Prenume Sediul profesional Forma de exercitare a profesiei Nr. telefon
Alecsoiu Nicoleta Tg.-Cărbuneşti CI 0747275365
Andronie Gheorghe Tg.-Jiu CI 0727330051
Ancuța Camelia Florina Tg-Cărbunești CI 0742641324
Aninoiu Constantin Tg.-Jiu CI 0744399434
Arbagic Adelina Tg -Jiu CI 0744389092
Avram Ion Tg.-Jiu CI 0253225983
Avramescu Aurora Tg-Jiu CI 0785462935
Băbău Carmen Tg.-Jiu CI 0766483585
Bădiţa Alin Tg.-Cărbuneşti SCPA 0721274242
Bădiţa Nicolae Tg.-Jiu CI 0788964930
Bălan Constantin Motru CI 0727718910
Bălașa Dorin Tg.-Jiu CI 0762332333
Băleanu Ion Emil Tg Jiu CI 0766480955
Bătanu Milena Tg.-Cărbunești CI 0786339866
Becheru Andrei Tg.-Jiu CI 0768694785
Beidac Anca Iulia Tg-Jiu CI 0763608426
Belgiu Elvis Aristotel Tg -Jiu CI 0762101076
Bistreanu Mirela Tg.-Jiu CI 0744545237
Bîjnea Amalia Argentina Tg.-Jiu CI 0721513936
Blidaru Ion Tg.-Jiu CI 0744931093
Boban Manuela Tg.-Jiu CI 0722389538
Bobină Adrian Tg.-Jiu CI 0723593848
Bocșe Marian Mihăiță Tg.-Jiu CI 0769117117
Bogdan Ligia Daciana Tg.-Jiu CI 0785545155
Boștină Pantelimon Tg-Jiu CA 0722669346
Bratu Raluca Tg.-Jiu CI 0721806880
Brăiloiu Liviu Tg.-Jiu CI 0744635823
Breazu Claudia Madalina Tg-Jiu CI 0786815558
Brîncuş Cornelia Tg.-Jiu CI 0766817172
Bucălae Sorin Tg.-Jiu CI 0766562982
Bucică Mihai Tg.-Jiu CI 0762757777
Buduran Ion Novaci CI 0743021021
Buju-Cojocaru Daniela Tg.-Jiu CI 0724599974
Burtea Alina Tg.-Cărbuneşti CI 0761322633
Calotă Daniela Tg.-Jiu CI 0766214505
Calotă Diana Maria Tg Jiu CI 07661633437
Canavea Cornelia Adriana Tg-Jiu CI 0765936225
Catrinoiu Dumitru Claudiu Tg.-Jiu CI 0767411025
Călescu Ion Tg.-Jiu CI 0729135569
Călescu Nicolae Eleodor Tg.-Jiu CI 0765654593
Călugăru Ivona Tg.-Jiu CI 0723775455
Căpăţînă Adrian Tg.-Jiu CI 0720907422
Cărăvan Maria Alina Tg.-Jiu CI 0746035075
Ceaușescu Alexandru Ionuț Tg Jiu CI 0761644488
Ceaușescu Maria Cristina Tg-Jiu C 0757474905
Cepoi Silviu Tg.-Jiu CI 0722198813
Cepoi Marilena Tg Jiu CI 0767561219
Cerbu Ion Motru CI 0745782324
Chepea Amalia Elena Tg-Jiu CI 0745771098
Chirițoiu Ionel Novaci CI 0764429595
Cioplea Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0784785530
Ciupa Isabela Tg.-Cărbunești CI 0765315059
Cîmpeanu Ana Claudia Tg –Jiu CI 0720544933
Cîrţînă Adela Tg.-Cărbuneşti CI 0729050509
Clima Liliana Tg.-Jiu CI 0766211585
Clima Claudiu Tg-Jiu CI 0767557420
Coancă Marioara Tg.-Cărbuneşti CI 0729980676
Cocolea Paraschiva Tg.-Jiu CI 0740783111
Codiță Cătălin Gabriel Tg-Jiu CI 0722687303
Condescu Lucian Tg.-Jiu CI 0722388309
Constantinescu Nicoleta Tg-Jiu CI 0767325171
Corcodel Ionuţ Tg.-Jiu CI 0766220099
Cosmulescu Janeta Tg-Jiu CI 0723419278
Cornescu Diana Tg Jiu CI 0762253909
Crăete Larisa Tg-jiu CI 0722930494
Creţu Daniela Tg.-Jiu CI 0766529637
Crîngureanu Bogdan Tg.-Jiu CI
Croitoru Marilena Tg.-Jiu CI 0721492374
Cucu Nicolae Tg. –Jiu CI 0724367718
Dabelea Bogdan Adrian Tg-Jiu CI 0735583869
Danciu Caliopia Tg –Jiu CI 0765414301
Dascălu Constantin Tg-Cărbunești CI 0729811950
Dănău Ionuţ Lucian Tg.-Jiu CI 0724517461
Dănău Luminița Tg Jiu CI 0765271465
Dăianu Arina Tg Jiu CI 0784184180
Deaconu Silviu Tg.-Jiu SCPA 0729001400
Dijmărescu Lucia Tg.-Jiu CI 0727840008
Dina Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0723825821
Dogaru Ovidiu Tg.-Cărbuneşti CI 0744335473
Dondera Florin Tg.-Jiu CI 0723316092
Dondera Anca Tg-Jiu CI 0724373515
Donoiu Marcel Tg.-Cărbuneşti CI 0722817921
Dragu Cosmin Tg.-Jiu CI 0723265279
Dragodan Claudiu Tg-Jiu CI 0767007007
Dragu Mihaela Tg.-Jiu CI 0763650632
Drăghici Cristian Tg.-Jiu CI 0724321382
Drăgotescu Laura Tg.-Jiu CI 0722534432
Eftenoiu Adrian Tg.-Jiu CI 0769729417
Enulescu Georgiana Tg.-Jiu CI 0721900322
Făgaş Maria Tg-Jiu CI 0766267101
Fănuică Susana Tg-Jiu CI 0786741507
Floarea Costina Tg.-Jiu CI 0720296140
Frîntu Mihaela Tg-Jiu CI 0722846062
Fugaru Florin Tg.-Jiu CI 0762274811
Fumureanu Gelu Tg.-Jiu CI 0744982142
Fusea Sorin Tg-Jiu CI 0721256481
Ganea Mariana Tg.-Jiu CI 0764429064
Gavrilescu Alin Gheorghe Tg-Jiu CI 0769211223
Gherghina Daniela Tg-jiu CI 0741118070
Gherghe Cristina Tg Jiu CI 0768478824
Gheșa Aurel Tg-Jiu CI 0724546997
Giorgi Vasii Dorin Tg.-Jiu CI 0722392740
Giorgi Vasii Florela Tg.-Jiu CI 0722393586
Greblă Mihaela Tg.-Jiu CI 0744101631
Grecu Anca Roxana Tg.-Jiu CI 0724360359
Grecu Florin Tg.-Jiu CI 0722538785
Groza Anca Tg.-Jiu CI 0729901113
Groza Constantin Tg.-Jiu SCPA 0722552129
Hârs Horaţiu Mihail Tg.-Jiu CI 0766530086
Homescu Florin Tg.-Jiu CI 0723668965
Hortopan Adela Tg Jiu CI 0765921935
Ilinca Aurel Motru CI 0726157203
Ionescu Simona Tg Jiu CI 0727887581
Ioniţoiu Cristina Tg.-Jiu CI 0764308310
Jerca Lucian Tg.-Jiu CI 0761713149
Juveloiu Elena Tg.-Jiu CI 0723926611
Lădaru Eduard Tg.-Jiu      SCPA 0766424560
Lăzărescu Delia Novaci            CI 0787386900
Licăreţi Liliana Tg.-Jiu CI 0722883307
Lupu Ileana Carmen Tg.-Jiu CI 0724478576
Manta Cătălin Tg.-Jiu SCPA 0723178616
Manta Ion Tg.-Jiu SCPA 0722393675
Manta Elena Monica Tg-Jiu CI 0767460381
Manta Pantilimon Tg.-Jiu CI 0726200778
Marcu Grigorie Tg.-Jiu CI 0722575400
Marinescu Adrian Tg.-Jiu CI 0723296224
Matei Tudoriţa Motru CI 0723330550
Mazilu Tudor Tg-Jiu CI 0726139206
Măgdoiu Ion Tg.-Jiu CI 0766360464
Măgdoiu Silviu Tg.-Jiu CI 0765978996
Mălăianu Bădiţă Ionela Tg.-Jiu CI 0727303796
Mănescu Costin Tg.-Jiu CI 0763668841
Mărăcine Ionuţ Tg.-Jiu CI 0766104706
Mărgărint Gina Tg.-Jiu CI 0721217774
Mărgulescu Alina-Gabriela Tg.-Jiu CI 0730280612
Meche Bogdan Tg-Jiu CI 0767413547
Meche Mirel Tg.-Jiu CI 0766304254
Medar Mareş Claudia Tg.-Jiu CI 0723647422
Menchenie Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0767621623
Merişescu Maria Tg.-Jiu CI 0722438812
Merisescu Alexandru Tg-Jiu CI 0733171351
Mezinca Mihaela Motru CI 0726860216
Mija Daniela Tg.-Jiu CI 0745352629
Mihuț-Georgi Maria Tg-Jiu CI 0733652625
Militaru Gianni Lucian Novaci CI 0763228830
Mişcodan Germina Motru CI 0727794202
Mitoi Nelia Novaci CI 0740209800
Mitoi Sorin Tg.-Jiu CI 0723344476
Miţaru Marian Tg.-Jiu CI 0767335795
Morega Maria Mihaela Motru CI 0723164255
Morega Sofia Tg.-Jiu CI 0720365265
Murgu Grigore Tg-Cărbuneşti CI 0766809538
Mustață Cosmin Tg-Jiu CI 0767415060
Nădrag Narcis Tg.-Jiu CI 0766294161
Nănescu Cosmin Tg.-Jiu CI 0723515919
Neagu Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0721226542
Nebunu Florin Marius Tg.-Jiu CI 0767666640
Nedu Elena Novaci CI 0764429015
Negotin Diana Tg.-Jiu CI 0722616540
Nica Constantina Tg-Jiu CI 0723345716
Nicolae Constantin Tg.-Jiu CI 0762260610
Nicolescu Mihaela Tg Jiu CI 0764104999
Niculescu Alina Ramona Tg.-Jiu CI 0768025154
Novolan Cristian Tg.-Jiu CI 0762652311
Olaru Maria Tg.-Jiu CI 0723397215
Olaru Marian Tg.-Jiu CI 0723397216
Olaru Mariana Tg.-Jiu CI 0722367395
Oprian Alin Tg.-Cărbuneşti CI 0723581464
Oproiu Ion Tg.-Jiu CI 0765446105
Oproiu Robert Tg.-Jiu CI 0765431850
Ordean Daniela Tg.-Jiu CI 0720051021
Ordean Ionel Tg.-Jiu CI 0765907463
Ordean Constantin Tg-Jiu CI 0744524308
Pamfiloiu Nadia Tg.-Jiu CI 0741123946
Păiuş Stelian Tg.-Cărbuneşti CI 0744616335
Pătraşcu Lucia Tg.-Jiu CI 0763337702
Păunescu Olivia-Alexandra Tg.-Jiu CI 0722516050
Pecingină Gheorghe Tg.-Jiu CI 0760271196
Peptan Rodica Tg-Jiu CI 0733939143
Petria Cristian Tg Jiu CI 0765042215
Petrescu Ioana Tg.-Cărbuneşti CI 0765168728
Pirtea Călin Tg.-Cărbuneşti CI 0762848984
Pîrlău Nicolae Tg.-Cărbuneşti CI 0744533060
Pociovălişteanu Ion Tg.-Cărbuneşti CI 0742963933
Popescu Adriana Tg.-Jiu CI 0722331794
Popescu Diana Anamaria Tg.-Jiu CI 0722495329
Popescu Liliana Tg.-Cărbuneşti CI 0765460973
Popescu Florina Tg.-Jiu CI 0722609096
Popescu Ana Cristina Tg Jiu CI 0766614114
Popescu Claudia Tg-Jiu CI 0731036214
Pupăzan Constantin Tg-Jiu CI 0723303347
Pupăzan Laviniu Tg.-Jiu CI 0723320133
Purdea Rodica-Marilena Tg-Jiu CI 0762441562
Radu Ramona-Larisa Tg Jiu CI 0765451954
Răduca Mircea Novaci CI 0753262763
Răducan Morega Diana Tg.-Jiu CI 0788570000
Roibu George Marius Tg Jiu CI 0731466625
Roşca Gabriel Tg.-Jiu CI 0745375385
Roșoiu Nicolae Tg Jiu CI 0741043757
Rugeanu Adina Tg.-Jiu CI 0767105536
Rusu Istrate Tg.-Jiu CI 0744576902
Rujan Florin Tg Jiu CI 0727258066
Sanda Aurelia Tg.-Jiu CI 0748850406
Secula Gheorghița Loredana Tg –Jiu CI 0764384785
Secula Mihai Tg-Jiu CI 0723528799
Sîrbu Adina Tg.-Jiu CI 0764473399
Stoichin Georgiana Tg.-Jiu CI 0769215957
Staicu Ion Tg-Jiu CI 0741248444
Stanciu Camelia Motru CI 0733450052
Stăncioi Grigore Tg.-Cărbuneşti CI 0768876332
Stănică Constantin Tg.-Jiu CI 0767105519
Stănoiu Gheorghe Tg –Jiu CI 0767338439
Sulea Marian Tg.-Jiu CI 0745488651
Şipoteanu Dan Motru CI 0744429976
Şerpe Ion Tg Jiu CI 0767793956
Şipoteanu Săndica Motru CI 0744663279
Talianu Rigi Amalia Tg-Jiu CI 0767974264
Tatomir Liliana Tg.-Jiu CI 0761686651
Tălîngă Mihail Tg.-Jiu CI 0769072793
Tănase Felix Tg.-Jiu CI 0724094344
Tismănaru Simona Giorgiana Tg-Jiu CI 0741036666
Trocan Laura Magdalena Tg-Jiu CI 0721210149
Trotea Adriana Irina Tg Jiu CI 0724144985
Truşcă Mircea Tg –Jiu CI 0762146025
Tutunaru Mircea Motru CI 0723133736
Ţenchea Ramona Tg Jiu CI 0762069007
Ţiu Nica Alexandru Tg.-Cărbuneşti CI 0724266365
Ulmet Cătălin Tg.-Jiu CI 0722665561
Ungureanu Ana Maria Tg Jiu CI 0720405019
Ungureanu Gabriel Tg.-Jiu CI 0768779717
Vatau Vasile Motru CI 0253310937
Vieru Maria Tg.-Jiu CI 0727338737
Vijulan Ionica Tg.-Jiu CI 0765679954
Vlăduţi Daniela Novaci CI 0720062926
Voinea Dan Tg-Jiu CA 0744358244
Avocati stagiari
1. Popescu Daiana Viviana Tg Jiu CI 0764064311
2. Stănică Adrian Codruț Tg Jiu CI 0767971151
3. Pătrulescu Titus Cornelius Tg Jiu CI 0752454673
4. Loga Maria Elena Tg Jiu CI 0766799519
5. Moșilă Victoria Stela Tg Jiu CI 0760987455
6. Pleșu Mircea Cătălin Tg Jiu CI 0732846051
7. Cărăvan Luiza Cristina Tg-Jiu SCA 0721998040
8. Tofolan Vasile Silviu Tg Jiu CI 0762357327
9. Bistreanu Lucian Gabriel Tg-Jiu SCA 0743027526

 

DECAN,

Av. Florin Homescu