Avocati definitivi

UNIUNEA NAŢIONALĂ A BAROURILOR DIN ROMÂNIA

BAROUL GORJ

 

TABLOUL  AVOCAŢILOR  DEFINITIVI  ŞI  STAGIARI  DIN BAROUL GORJ  CU DREPT  DE  EXERCITARE A PROFESIEI   DE AVOCAT

 

 

 

 

Nr.crt

 

Nume si Prenume

 

Sediul profesional

Forma de exercitare a profesiei

 

Nr. telefon

1. Alecsoiu Nicoleta Tg.-Cărbuneşti CI 0747275365
2. Andronie Gheorghe Tg.-Jiu CI 0727330051
3. Ancuța Camelia Florina Tg-Cărbunești CI 0742641324
4. Aninoiu Constantin Tg.-Jiu CI 0744399434
5. Avramescu Aurora Tg-Jiu CI 0785462935
6. Băbău Carmen Tg.-Jiu CI 0766483585
7. Bădiţa Alin Tg.-Cărbuneşti SCPA 0721274242
8. Bădiţa Nicolae Tg.-Jiu CI 0788964930
9. Bălan Constantin Motru CI 0727718910
10. Bălașa Dorin Tg.-Jiu CI 0762332333
11. Băleanu Ion Emil Tg Jiu CI 0766480955
12. Băluțoiu Camelia Tg Jiu CI 0767045684
13. Bătanu Milena Tg.-Cărbunești CI 0786339866
14. Becheru Andrei Tg.-Jiu CI 0768694785
15. Beidac Anca Iulia Tg-Jiu CI 0763608426
16. Belgiu Elvis Aristotel Tg -Jiu CI 0762101076
17. Belgiu Cristina Nina Tg-Jiu CI Suspendat
18. Bistreanu Mirela Tg.-Jiu CI 0744545237
19. Blidaru Ion Tg.-Jiu CI 0744931093
20. Boban Manuela Tg.-Jiu CI 0722389538
21. Bobină Adrian Tg.-Jiu CI 0723593848
22. Bocșe Marian Mihăiță Tg.-Jiu CI 0769117117
23. Bogdan Ligia Daciana Tg.-Jiu CI 0785545155
24. Boștină Pantelimon Tg-Jiu CA 0722669346
25. Bratu Raluca Tg.-Jiu CI 0721806880
26. Brăiloiu Liviu Tg.-Jiu CI 0744635823
27. Breazu Claudia Madalina Tg-Jiu CI 0786815558
28. Brîncuş Cornelia Tg.-Jiu CI 0766817172
29. Bucălae Sorin Tg.-Jiu CI 0766562982
30. Bucică Mihai Tg.-Jiu CI 0762757777
31. Buduran Ion Novaci CI 0743021021
32. Buju-Cojocaru Daniela Tg.-Jiu CI 0724599974
33. Burtea Alina Elena Tg.-Cărbuneşti CI 0761322633
34. Calotă Daniela Elisabeta Tg.-Jiu CI 0766214505
35. Calotă Diana Maria Tg Jiu CI 07661633437
36. Canavea Cornelia Adriana Tg-Jiu CI 0765936225
37. Catrinoiu Dumitru Claudiu Tg.-Jiu CI 0767411025
38. Călescu Ion Tg.-Jiu CI 0729135569
39. Călescu Nicolae Eleodor Tg.-Jiu CI 0765654593
40. Călugăru Ivona Tg.-Jiu CI 0723775455
41. Căpăţînă Adrian Tg.-Jiu CI 0720907422
42. Cărăvan Maria Alina Tg.-Jiu CI 0746035075
43. Ceaușescu Alexandru Ionuț Tg Jiu CI 0761644488
44. Ceaușescu Maria Cristina Tg-Jiu C 0757474905
45. Cepoi Silviu Tg.-Jiu CI 0722198813
46. Cepoi Marilena Tg Jiu CI 0767561219
47. Cerbu Ion Motru CI 0745782324
48. Chepea Amalia Elena Tg-Jiu CI

0745771098

0769892999

49. Chirițoiu Ionel Novaci CI 0764429595
50. Cioplea Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0784785530
51. Cîmpeanu Ana Claudia Tg –Jiu CI 0720544933
52. Cîrţînă Adela Tg.-Cărbuneşti CI 0729050509
53. Clima Liliana Tg.-Jiu CI 0766211585
54. Clima Claudiu Tg-Jiu CI 0767557420
55. Coancă Marioara Tg.-Cărbuneşti CI 0729980676
56. Cocolea Paraschiva Tg.-Jiu CI 0740783111
57. Codiță Cătălin Gabriel Tg-Jiu CI 0722687303
58. Condescu Lucian Tg.-Jiu CI 0722388309
59. Constantinescu Nicoleta Tg-Jiu CI 0767325171
60. Corcodel Ionuţ Dorin Tg.-Jiu CI 0766220099
61. Cosmulescu Janeta Tg-Jiu CI 0723419278
62. Cornescu Diana Tg Jiu CI 0762253909
63. Crăete Larisa Tg-jiu CI 0722930494
64. Creţu Daniela Tg.-Jiu CI 0766529637
65. Crîngureanu Bogdan Tg.-Jiu CI  
66. Croitoru Marilena Tg.-Jiu CI 0721492374
67. Cucu Nicolae Tg. –Jiu CI 0724367718
68. Dabelea Bogdan Adrian Tg-Jiu CI 0735583869
69. Danciu Caliopia Tg –Jiu CI 0765414301
70. Dascălu Constantin Tg-Cărbunești CI 0729811950
71. Dănău Ionuţ Lucian Tg.-Jiu CI 0724517461
72. Dănău Luminița Georgeta Tg Jiu CI 0765271462
73. Dăianu Arina Tg Jiu CI 0784184180
74. Deaconu Silviu Tg.-Jiu SCPA 0729001400
75. Dijmărescu Lucia Tg.-Jiu CI 0727840008
76. Dina Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0723825821
77. Dogaru Ovidiu Tg.-Cărbuneşti CI 0744335473
78. Dondera Florin Daniel Tg.-Jiu CI 0723316092
79. Dondera Anca Tg-Jiu CI 0724373515
80. Donoiu Marcel Tg.-Jiu CI 0722817921
81. Dragu Gheorghe Cosmin Tg.-Jiu CI 0723265279
82. Dragodan Claudiu Tg-Jiu CI 0767007007
83. Dragu Mihaela Tg.-Jiu CI 0763650632
84. Drăghici Cristian Tg.-Jiu CI 0724321382
85. Drăgotescu Laura Tg.-Jiu CI 0722534432
86. Eftenoiu Adrian Tg.-Jiu CI 0769729417
87. Enulescu Georgiana Tg.-Jiu CI 0721900322
88. Făgaş Maria Tg-Jiu CI 0766267101
89. Floarea Costina Tg.-Jiu CI 0720296140
90. Frîntu Mihaela Tg-Jiu CI 0722846062
91. Fugaru Florin Alin Tg.-Jiu CI 0762274811
92. Fumureanu Gelu Tg.-Jiu CI 0744982142
93. Ganea Mariana Tg.-Jiu CI 0764429064
94. Gavrilescu Alin Gheorghe Tg-Jiu CI 0769211223
95. Gherghina Daniela Tg-jiu CI 0741118070
96. Gherghe Cristina Tg Jiu SCPA 0768478824
97. Gheșa Aurel Tg-Jiu CI 0724546997
98. Giorgi Vasii Emanoil Dorin Tg.-Jiu CI 0722392740
99. Giorgi Vasii Florela Tg.-Jiu CI 0722393586
100. Greblă  Mihaela Ileana Tg.-Jiu CI 0744101631
101. Grecu Anca Roxana Tg.-Jiu CI 0724360359
102. Grecu Florin Tg.-Jiu CI 0722538785
103. Groza Constantin Tg.-Jiu SCPA 0722552129
104. Hârs Horaţiu Mihail Tg.-Jiu CI 0766530086
105. Homescu Florin Tg.-Jiu CI 0723668965
106. Hortopan Adela Tg Jiu CI 0765921935
107. Ilinca Aurel Motru CI 0726157203
108. Ionescu Simona Tg Jiu CI 0727887581
109. Ioniţoiu Cristina Tg.-Jiu CI 0764308310
110. Jerca  Ion Lucian Tg.-Jiu CI 0761713149
111. Juveloiu Elena Tg.-Jiu CI 0723926611
112. Lădaru Eduard Tg.-Jiu       SCPA 0766424560
113. Lăzărescu Delia Novaci          CI 0787386900
114. Licăreţi Liliana Tg.-Jiu CI 0722883307
115. Lupu Ileana Carmen Tg.-Jiu CI 0724478576
116. Manta Cătălin Tg.-Jiu SCPA 0723178616
117. Manta Ion Tg.-Jiu SCPA 0722393675
118. Manta Elena Monica Tg-Jiu CI 0767460381
119. Manta Pantilimon Tg.-Jiu CI 0726200778
120. Marcu Grigorie Tg.-Jiu CI 0722575400
121. Marinescu  ConstantinAdrian Tg.-Jiu CI 0723296224
122. Matei Tudoriţa Motru CI 0723330550
123. Mazilu Tudor Tg-Jiu CI 0726139206
124. Măgdoiu Ion Tg.-Jiu CI 0766360464
125. Măgdoiu Silviu Tg.-Jiu CI 0765978996
126. Mălăianu Bădiţă Ionela Tg.-Jiu CI 0727303796
127. Mănescu Costin Tg.-Jiu CI 0763668841
128. Mărăcine Ionuţ Tg.-Jiu CI 0766104706
129. Mărgărint Gina Tg.-Jiu CI 0721217774
130. Mărgulescu Alina-Gabriela Tg.-Jiu CI 0730280612
131. Meche Bogdan Tg-Jiu CI 0767413547
132. Meche Mirel Tg.-Jiu CI 0766304254
133. Medar Mareş Claudia Tg.-Jiu CI 0723647422
134.  Menchenie Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0767621623
135. Merişescu Maria Tg.-Jiu CI 0722438812
136. Merisescu Alexandru Tg-Jiu CI 0733171351
137. Mezinca Mihaela Motru CI 0726860216
138.  Mija Daniela Tg.-Jiu CI 0745352629
139. Mihuț-Georgi Maria Tg-Jiu CI 0733652625
140. Militaru Gianni Lucian Novaci CI 0763228830
141. Mişcodan Germina Motru CI 0727794202
142. Mitoi Nelia Novaci CI 0740209800
143. Mitoi Sorin Tg.-Jiu CI 0723344476
144. Miţaru Marian Tg.-Jiu CI 0767335795
145. Morega Maria Mihaela Motru CI 0723164255
146. Morega Sofia Tg.-Jiu CI 0720365265
147. Murgu Grigore Tg-Cărbuneşti CI 0766809538
148. Mustață Cosmin Tg-Jiu CI 0767415060
149. Nădrag Narcis Tg.-Jiu CI 0766294161
150. Nănescu Cosmin Tg.-Jiu CI 0723515919
151. Neagu Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0721226542
152. Nebunu Florin Marius Tg.-Jiu CI 0767666640
153. Negotin Diana Valentina Tg.-Jiu CI 0722616540
154. Nica Constantina Tg-Jiu CI 0723345716
155. Nicolae Constantin Tg.-Jiu CI 0762260610
156. Nicolescu Mihaela Tg Jiu CI 0764104999
157. Niculescu Alina Ramona Tg.-Jiu CI 0768025154
158. Novolan Cristian Tg.-Jiu CI 0762652311
159. Olaru Maria Tg.-Jiu CI 0723397215
160. Olaru Marian Tg.-Jiu CI 0723397216
161. Olaru Mariana Tg.-Jiu CI 0722367395
162. Olaru Florin Tg Jiu CI 0728635014
163. Oprian Alin Tg.-Cărbuneşti CI 0723581464
164. Oproiu Ion Tg.-Jiu CI 0765446105
165. Oproiu Robert Tg.-Jiu CI 0765431850
166. Ordean Daniela Tg.-Jiu CI 0720051021
167. Ordean Ionel Tg.-Jiu CI 0765907463
168. Ordean Constantin Tg-Jiu CI 0744524308
169. Pamfiloiu Nadia Tg.-Jiu CI 0741123946
170. Păiuş Stelian Tg.-Cărbuneşti CI 0744616335
171. Pătraşcu Lucia Tg.-Jiu CI 0763337702
172. Păunescu Olivia-Alexandra Tg.-Jiu CI 0722516050
173. Peptan Rodica Tg-Jiu CI 0733939143
174. Petria Cristian Tg Jiu CI 0765042215
175. Petrescu Ioana Tg.-Cărbuneşti CI 0765168728
176. Pirtea Călin Tg.-Cărbuneşti CI 0762848984
177. Pîrlău Nicolae Tg.-Cărbuneşti CI 0744533060
178. Pociovălişteanu Ion Tg.-Cărbuneşti CI 0742963933
179. Popescu Adriana Tg.-Jiu CI 0722331794
180. Popescu Diana Anamaria Tg.-Jiu CI 0722495329
181. Popescu Liliana Tg.-Cărbuneşti CI 0765460973
182. Popescu Florina Tg.-Jiu CI 0722609096
183. Popescu Ana Cristina Tg Jiu CI 0766614114
184. Popescu Claudia Tg-Jiu CI 0731036214
185. Pupăzan Laviniu Tg.-Jiu CI 0723320133
186. Purdea Rodica-Marilena Tg-Jiu CI 0762441562
187. Radu Ramona-Larisa Tg Jiu CI 0765451954
188. Răduca Mircea Novaci CI 0753262763
189. Răducan Morega Diana Tg.-Jiu CI 0788570000
190. Roibu George Marius Tg Jiu CI 0731466625
191. Roșoiu Nicolae Tg Jiu CI 0741043757
192. Rugeanu Adina Tg.-Jiu CI 0767105536
193. Rusu Istrate Tg.-Jiu CI 0744576902
194. Rujan Florin Tg Jiu CI 0727258066
195. Sanda Aurelia Tg.-Jiu CI 0748850406
196. Secula Gheorghița Loredana Tg –Jiu CI 0764384785
197. Secula Mihai Tg-Jiu CI 0723528799
198. Sîrbu Adina Tg.-Jiu CI 0764473399
199. Stoichin Georgiana Tg.-Jiu CI 0769215957
200. Staicu Ion Tg-Jiu CI 0741248444
201. Stanciu Camelia Motru CI 0733450052
202. Stănică Constantin Tg.-Jiu CI 0767105519
203. Sulea Marian Tg.-Jiu CI 0745488651
204. Şipoteanu Dan Motru CI 0744429976
205. Şerpe Ion Tg Jiu CI 0767793956
206. Şipoteanu Săndica Motru CI 0744663279
207. Talianu Rigi Amalia Tg-Jiu CI 0767974264
208. Tatomir Liliana Tg.-Jiu CI 0761686651
209. Tălîngă Mihail Tg.-Jiu CI 0769072793
210. Tănase Felix Tg.-Jiu CI 0724094344
211. Tismănaru Simona Giorgiana Tg-Jiu CI 0741036666
212. Trocan Laura Magdalena Tg-Jiu CI 0721210149
213. Trotea Adriana Irina Tg Jiu CI 0724144985
214. Truşcă Mircea Tg –Jiu CI 0762146025
215. Tutunaru Mircea Motru CI 0723133736
216. Ţenchea Ramona Tg Jiu CI 0762069007
217. Ţiu Nica Alexandru Tg.-Cărbuneşti CI 0724266365
218. Ulmet Cătălin Tg.-Jiu CI 0722665561
219. Ungureanu Ana Maria Tg Jiu CI 0720405019
220. Ungureanu Gabriel Tg.-Jiu CI 0768779717
221. Vatau Vasile Motru CI 0253310937
222. Vieru Maria Tg.-Jiu CI 0727338737
223. Vijulan Ionica Tg.-Jiu CI 0765679954
224. Vlăduţi Daniela Novaci CI 0720062926
225. Voinea Dan Tg-Jiu CA 0744358244
  Avocati stagiari      
226. Stănică Adrian Codruț Tg Jiu CI 0767971151
227. Loga Maria Elena Tg Jiu CI 0766799519
228 Moșilă Victoria Stela  Tg Jiu CI 0760987455
229 Pleșu Mircea Cătălin Tg Jiu CI 0732846051
230 Cărăvan Luiza Cristina Tg-Jiu SCA 0721998040
231 Tofolan Vasile Silviu Tg Jiu CI 0762357327
232 Bistreanu Lucian Gabriel Tg-Jiu SCA 0743027526

 

 

 

 

DECAN,

Av. Constantin Groza