•  

    Telefon

    (+40) 0253-211.749

  •  

    Deschis

    Luni - Vineri 08.00 - 16.00

Avocati definitivi

 

UNIUNEA NAŢIONALĂ A BAROURILOR DIN ROMÂNIA

BAROUL GORJ

TABLOUL AVOCAŢILOR DEFINITIVI ŞI STAGIARI DIN BAROUL GORJ CU DREPT DE EXERCITARE A PROFESIEI DE AVOCAT

Nr.crt

Nume si Prenume

Sediul profesional

Forma de exercitare a profesiei

Nr. telefon

  Alecsoiu Nicoleta Tg.-Cărbuneşti CI 0747275365
  Andronie Gheorghe Tg.-Jiu CI 0727330051
  Ancuța Camelia Florina Tg-Cărbunești CI 0742641324
  Aninoiu Constantin Tg.-Jiu CI 0744399434
  Arbagic Adelina Tg -Jiu CI 0744389092
  Avram Ion Tg.-Jiu CI 0253225983
  Avramescu Aurora Tg-Jiu CI 0785462935
  Băbău Carmen Tg.-Jiu CI 0766483585
  Bădiţa Alin Tg.-Cărbuneşti SCPA 0721274242
  Bădiţa Nicolae Tg.-Jiu CI 0788964930
  Bălan Constantin Motru CI 0727718910
  Bălașa Dorin Tg.-Jiu CI 0762332333
  Băleanu Ion Emil Tg Jiu CI 0766480955
  Bătanu Milena Tg.-Cărbunești CI 0786339866
  Becheru Andrei Tg.-Jiu CI 0768694785
  Beidac Anca Iulia Tg-Jiu CI 0763608426
  Belgiu Elvis Aristotel Tg -Jiu CI 0762101076
  Bistreanu Mirela Tg.-Jiu CI 0744545237
  Bîjnea Amalia Argentina Tg.-Jiu CI 0721513936
  Blidaru Ion Tg.-Jiu CI 0744931093
  Boban Manuela Tg.-Jiu CI 0722389538
  Bobină Adrian Tg.-Jiu CI 0723593848
  Bocșe Marian Mihăiță Tg.-Jiu CI 0769117117
  Bogdan Ligia Daciana Tg.-Jiu CI 0785545155
  Boștină Pantelimon Tg-Jiu CA 0722669346
  Bratu Raluca Tg.-Jiu CI 0721806880
  Brăiloiu Liviu Tg.-Jiu CI 0744635823
  Breazu Claudia Madalina Tg-Jiu CI 0786815558
  Brîncuş Cornelia Tg.-Jiu CI 0766817172
  Bucălae Sorin Tg.-Jiu CI 0766562982
  Bucică Mihai Tg.-Jiu CI 0762757777
  Buduran Ion Novaci CI 0743021021
  Buju-Cojocaru Daniela Tg.-Jiu CI 0724599974
  Burtea Alina Tg.-Cărbuneşti CI 0761322633
  Calotă Daniela Tg.-Jiu CI 0766214505
  Calotă Diana Maria Tg Jiu CI 07661633437
  Canavea Cornelia Adriana Tg-Jiu CI 0765936225
  Catrinoiu Dumitru Claudiu Tg.-Jiu CI 0767411025
  Călescu Ion Tg.-Jiu CI 0729135569
  Călescu Nicolae Eleodor Tg.-Jiu CI 0765654593
  Călugăru Ivona Tg.-Jiu CI 0723775455
  Căpăţînă Adrian Tg.-Jiu CI 0720907422
  Cărăvan Maria Alina Tg.-Jiu CI 0746035075
  Ceaușescu Alexandru Ionuț Tg Jiu CI 0761644488
  Ceaușescu Maria Cristina Tg-Jiu C 0757474905
  Cepoi Silviu Tg.-Jiu CI 0722198813
  Cepoi Marilena Tg Jiu CI 0767561219
  Cerbu Ion Motru CI 0745782324
  Chepea Amalia Elena Tg-Jiu CI 0745771098
  Chirițoiu Ionel Novaci CI 0764429595
  Cioplea Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0784785530
  Ciupa Isabela Tg.-Cărbunești CI 0765315059
  Cîmpeanu Ana Claudia Tg –Jiu CI 0720544933
  Cîrţînă Adela Tg.-Cărbuneşti CI 0729050509
  Clima Liliana Tg.-Jiu CI 0766211585
  Clima Claudiu Tg-Jiu CI 0767557420
  Coancă Marioara Tg.-Cărbuneşti CI 0729980676
  Cocolea Paraschiva Tg.-Jiu CI 0740783111
  Codiță Cătălin Gabriel Tg-Jiu CI 0722687303
  Condescu Lucian Tg.-Jiu CI 0722388309
  Constantinescu Nicoleta Tg-Jiu CI 0767325171
  Corcodel Ionuţ Tg.-Jiu CI 0766220099
  Cosmulescu Janeta Tg-Jiu CI 0723419278
  Cornescu Diana Tg Jiu CI 0762253909
  Crăete Larisa Tg-jiu CI 0722930494
  Creţu Daniela Tg.-Jiu CI 0766529637
  Crîngureanu Bogdan Tg.-Jiu CI  
  Croitoru Marilena Tg.-Jiu CI 0721492374
  Cucu Nicolae Tg. –Jiu CI 0724367718
  Dabelea Bogdan Adrian Tg-Jiu CI 0735583869
  Danciu Caliopia Tg –Jiu CI 0765414301
  Dascălu Constantin Tg-Cărbunești CI 0729811950
  Dănău Ionuţ Lucian Tg.-Jiu CI 0724517461
  Dănău Luminița Tg Jiu CI 0765271465
  Dăianu Arina Tg Jiu CI 0784184180
  Deaconu Silviu Tg.-Jiu SCPA 0729001400
  Dijmărescu Lucia Tg.-Jiu CI 0727840008
  Dina Laurenţiu Tg.-Jiu CI 0723825821
  Dogaru Ovidiu Tg.-Cărbuneşti CI 0744335473
  Dondera Florin Tg.-Jiu CI 0723316092
  Dondera Anca Tg-Jiu CI 0724373515
  Donoiu Marcel Tg.-Cărbuneşti CI 0722817921
  Dragu Cosmin Tg.-Jiu CI 0723265279
  Dragodan Claudiu Tg-Jiu CI 0767007007
  Dragu Mihaela Tg.-Jiu CI 0763650632
  Drăghici Cristian Tg.-Jiu CI 0724321382
  Drăgotescu Laura Tg.-Jiu CI 0722534432
  Eftenoiu Adrian Tg.-Jiu CI 0769729417
  Enulescu Georgiana Tg.-Jiu CI 0721900322
  Făgaş Maria Tg-Jiu CI 0766267101
  Fănuică Susana Tg-Jiu CI 0786741507
  Floarea Costina Tg.-Jiu CI 0720296140
  Frîntu Mihaela Tg-Jiu CI 0722846062
  Fugaru Florin Tg.-Jiu CI 0762274811
  Fumureanu Gelu Tg.-Jiu CI 0744982142
  Fusea Sorin Tg-Jiu CI 0721256481
  Ganea Mariana Tg.-Jiu CI 0764429064
  Gavrilescu Alin Gheorghe Tg-Jiu CI 0769211223
  Gherghina Daniela Tg-jiu CI 0741118070
  Gherghe Cristina Tg Jiu CI 0768478824
  Gheșa Aurel Tg-Jiu CI 0724546997
  Giorgi Vasii Dorin Tg.-Jiu CI 0722392740
  Giorgi Vasii Florela Tg.-Jiu CI 0722393586
  Greblă Mihaela Tg.-Jiu CI 0744101631
  Grecu Anca Roxana Tg.-Jiu CI 0724360359
  Grecu Florin Tg.-Jiu CI 0722538785
  Groza Anca Tg.-Jiu CI 0729901113
  Groza Constantin Tg.-Jiu SCPA 0722552129
  Hârs Horaţiu Mihail Tg.-Jiu CI 0766530086
  Homescu Florin Tg.-Jiu CI 0723668965
  Hortopan Adela Tg Jiu CI 0765921935
  Ilinca Aurel Motru CI 0726157203
  Ionescu Simona Tg Jiu CI 0727887581
  Ioniţoiu Cristina Tg.-Jiu CI 0764308310
  Jerca Lucian Tg.-Jiu CI 0761713149
  Juveloiu Elena Tg.-Jiu CI 0723926611
  Lădaru Eduard Tg.-Jiu      SCPA 0766424560
  Lăzărescu Delia Novaci            CI 0787386900
  Licăreţi Liliana Tg.-Jiu CI 0722883307
  Lupu Ileana Carmen Tg.-Jiu CI 0724478576
  Manta Cătălin Tg.-Jiu SCPA 0723178616
  Manta Ion Tg.-Jiu SCPA 0722393675
  Manta Elena Monica Tg-Jiu CI 0767460381
  Manta Pantilimon Tg.-Jiu CI 0726200778
  Marcu Grigorie Tg.-Jiu CI 0722575400
  Marinescu Adrian Tg.-Jiu CI 0723296224
  Matei Tudoriţa Motru CI 0723330550
  Mazilu Tudor Tg-Jiu CI 0726139206
  Măgdoiu Ion Tg.-Jiu CI 0766360464
  Măgdoiu Silviu Tg.-Jiu CI 0765978996
  Mălăianu Bădiţă Ionela Tg.-Jiu CI 0727303796
  Mănescu Costin Tg.-Jiu CI 0763668841
  Mărăcine Ionuţ Tg.-Jiu CI 0766104706
  Mărgărint Gina Tg.-Jiu CI 0721217774
  Mărgulescu Alina-Gabriela Tg.-Jiu CI 0730280612
  Meche Bogdan Tg-Jiu CI 0767413547
  Meche Mirel Tg.-Jiu CI 0766304254
  Medar Mareş Claudia Tg.-Jiu CI 0723647422
  Menchenie Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0767621623
  Merişescu Maria Tg.-Jiu CI 0722438812
  Merisescu Alexandru Tg-Jiu CI 0733171351
  Mezinca Mihaela Motru CI 0726860216
  Mija Daniela Tg.-Jiu CI 0745352629
  Mihuț-Georgi Maria Tg-Jiu CI 0733652625
  Militaru Gianni Lucian Novaci CI 0763228830
  Mişcodan Germina Motru CI 0727794202
  Mitoi Nelia Novaci CI 0740209800
  Mitoi Sorin Tg.-Jiu CI 0723344476
  Miţaru Marian Tg.-Jiu CI 0767335795
  Morega Maria Mihaela Motru CI 0723164255
  Morega Sofia Tg.-Jiu CI 0720365265
  Murgu Grigore Tg-Cărbuneşti CI 0766809538
  Mustață Cosmin Tg-Jiu CI 0767415060
  Nădrag Narcis Tg.-Jiu CI 0766294161
  Nănescu Cosmin Tg.-Jiu CI 0723515919
  Neagu Mihaela Tg.-Cărbuneşti CI 0721226542
  Nebunu Florin Marius Tg.-Jiu CI 0767666640
  Nedu Elena Novaci CI 0764429015
  Negotin Diana Tg.-Jiu CI 0722616540
  Nica Constantina Tg-Jiu CI 0723345716
  Nicolae Constantin Tg.-Jiu CI 0762260610
  Nicolescu Mihaela Tg Jiu CI 0764104999
  Niculescu Alina Ramona Tg.-Jiu CI 0768025154
  Novolan Cristian Tg.-Jiu CI 0762652311
  Olaru Maria Tg.-Jiu CI 0723397215
  Olaru Marian Tg.-Jiu CI 0723397216
  Olaru Mariana Tg.-Jiu CI 0722367395
  Oprian Alin Tg.-Cărbuneşti CI 0723581464
  Oproiu Ion Tg.-Jiu CI 0765446105
  Oproiu Robert Tg.-Jiu CI 0765431850
  Ordean Daniela Tg.-Jiu CI 0720051021
  Ordean Ionel Tg.-Jiu CI 0765907463
  Ordean Constantin Tg-Jiu CI 0744524308
  Pamfiloiu Nadia Tg.-Jiu CI 0741123946
  Păiuş Stelian Tg.-Cărbuneşti CI 0744616335
  Pătraşcu Lucia Tg.-Jiu CI 0763337702
  Păunescu Olivia-Alexandra Tg.-Jiu CI 0722516050
  Pecingină Gheorghe Tg.-Jiu CI 0760271196
  Peptan Rodica Tg-Jiu CI 0733939143
  Petria Cristian Tg Jiu CI 0765042215
  Petrescu Ioana Tg.-Cărbuneşti CI 0765168728
  Pirtea Călin Tg.-Cărbuneşti CI 0762848984
  Pîrlău Nicolae Tg.-Cărbuneşti CI 0744533060
  Pociovălişteanu Ion Tg.-Cărbuneşti CI 0742963933
  Popescu Adriana Tg.-Jiu CI 0722331794
  Popescu Diana Anamaria Tg.-Jiu CI 0722495329
  Popescu Liliana Tg.-Cărbuneşti CI 0765460973
  Popescu Florina Tg.-Jiu CI 0722609096
  Popescu Ana Cristina Tg Jiu CI 0766614114
  Popescu Claudia Tg-Jiu CI 0731036214
  Pupăzan Constantin Tg-Jiu CI 0723303347
  Pupăzan Laviniu Tg.-Jiu CI 0723320133
  Purdea Rodica-Marilena Tg-Jiu CI 0762441562
  Radu Ramona-Larisa Tg Jiu CI 0765451954
  Răduca Mircea Novaci CI 0753262763
  Răducan Morega Diana Tg.-Jiu CI 0788570000
  Roibu George Marius Tg Jiu CI 0731466625
  Roşca Gabriel Tg.-Jiu CI 0745375385
  Roșoiu Nicolae Tg Jiu CI 0741043757
  Rugeanu Adina Tg.-Jiu CI 0767105536
  Rusu Istrate Tg.-Jiu CI 0744576902
  Rujan Florin Tg Jiu CI 0727258066
  Sanda Aurelia Tg.-Jiu CI 0748850406
  Secula Gheorghița Loredana Tg –Jiu CI 0764384785
  Secula Mihai Tg-Jiu CI 0723528799
  Sîrbu Adina Tg.-Jiu CI 0764473399
  Stoichin Georgiana Tg.-Jiu CI 0769215957
  Staicu Ion Tg-Jiu CI 0741248444
  Stanciu Camelia Motru CI 0733450052
  Stăncioi Grigore Tg.-Cărbuneşti CI 0768876332
  Stănică Constantin Tg.-Jiu CI 0767105519
  Stănoiu Gheorghe Tg –Jiu CI 0767338439
  Sulea Marian Tg.-Jiu CI 0745488651
  Şipoteanu Dan Motru CI 0744429976
  Şerpe Ion Tg Jiu CI 0767793956
  Şipoteanu Săndica Motru CI 0744663279
  Talianu Rigi Amalia Tg-Jiu CI 0767974264
  Tatomir Liliana Tg.-Jiu CI 0761686651
  Tălîngă Mihail Tg.-Jiu CI 0769072793
  Tănase Felix Tg.-Jiu CI 0724094344
  Tismănaru Simona Giorgiana Tg-Jiu CI 0741036666
  Trocan Laura Magdalena Tg-Jiu CI 0721210149
  Trotea Adriana Irina Tg Jiu CI 0724144985
  Truşcă Mircea Tg –Jiu CI 0762146025
  Tutunaru Mircea Motru CI 0723133736
  Ţenchea Ramona Tg Jiu CI 0762069007
  Ţiu Nica Alexandru Tg.-Cărbuneşti CI 0724266365
  Ulmet Cătălin Tg.-Jiu CI 0722665561
  Ungureanu Ana Maria Tg Jiu CI 0720405019
  Ungureanu Gabriel Tg.-Jiu CI 0768779717
  Vatau Vasile Motru CI 0253310937
  Vieru Maria Tg.-Jiu CI 0727338737
  Vijulan Ionica Tg.-Jiu CI 0765679954
  Vlăduţi Daniela Novaci CI 0720062926
  Voinea Dan Tg-Jiu CA 0744358244
         
  Avocati stagiari      
1. Popescu Daiana Viviana Tg Jiu CI 0764064311
2. Stănică Adrian Codruț Tg Jiu CI 0767971151
3. Pătrulescu Titus Cornelius Tg Jiu CI 0752454673
4. Loga Maria Elena Tg Jiu CI 0766799519
5. Moșilă Victoria Stela Tg Jiu CI 0760987455
6. Pleșu Mircea Cătălin Tg Jiu CI 0732846051
7. Cărăvan Luiza Cristina Tg-Jiu SCA 0721998040
8. Tofolan Vasile Silviu Tg Jiu CI 0762357327
9. Bistreanu Lucian Gabriel Tg-Jiu SCA 0743027526

DECAN,

Av. Florin Homescu

 

         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Mai multe din această categorie: « Avocati Stagiari